logo

Jau trečius metus iš eilės prieš Tėvo dieną Rokiškis, Jaunųjų Lyderių Klubo dėka, tampa roko ir gyvos muzikos sostine. Kasmet vykstantis ir jau tradicija tampantis festivalis „Tėvo gitara“ Rokiškio miestą „pažadino“ ir 2008 metais. Koncertas vyko Rokiškio kultūros centre, į kurį susirinko tikrai nemažai roko ir „teisingos“ muzikos mylėtojų, kuriems grojo net septynios grupės. Tai yra: grupė „Paradox“, festivalyje grojanti nuo pat jo pradžios ir puikiai žinoma Rokiškio ir aplinkinių miestų gyventojams. Deja, tradiciškai šiais metais „Tėvo gitaros“ nepradėjo ir renginyje nepasirodė merginų grupė „Nenuoramos“, bet jas pakeitė dar visai jauna, ir tikrai daug žadanti grupė „Penktokai“. Tretieji renginyje pasirodė grupė „Pievos“, gyvuojanti jau 12 metų ir publiką žavinti savo savitu skambesiu bei „folk“ elementų gausa. Po šios grupės publiką maloniai išgąsdino panevėžiečių grupė „Baubas“, susikūrusi šių metų vasarį ir grojanti metalą. Penkti sceną „užtemdė“ roko vilkai grupė „Night“, atvykę taipogi iš Panevėžio. Ši grupė gyvuoja jau 18 metų ir jungia muzikinę patirtį  su jaunatviška energija bei išlieka ištikima roko muzikai. Priešpaskutiniai renginyje pasirodė grupė „The skys“, per 13 gyvavimo metų išmaišiusi kone pusę pasaulio ir laimėjusi daugybę apdovanojimų Europoje bei už Atlanto. Paskutiniai renginyje pasirodė ir jį vainikavo visiems puikiai žinoma ir jau trečią dešimtmetį gyvuojanti grupė „Laiptai“.
Jaunųjų Lyderių Klubo iniciatyva, jau ketvirtus metus Rokiškį sudrebino gyvos muzikos festivalis „Tėvo gitara“.Šiais metais vyks septinšalis jaunimo  mainų projektas, kuriame dalyvaus jaunieji muzikantai iš Turkijos, Portugalijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos ir dvi grupes iš Italijos.Projektu siekiame įrodyti, kad seni lietuviški „gabalai“ taip pat gali būti nemirtingi ir konkuruoti su visame pasaulyje žinomais šlageriais.Jaunimo iš užsienio pagalba aranžuosime senas geras lietuviškas dainas ir prikelsime jas naujam skambesiui.Jaunimo mainų pabaigoje, vyks jau tradicija tapęs festivalis „Tėvo gitara“, kurio metu išgirsite tik gyvai grojančias grupes.

TG’08 grojo:

  • Paradox
  • Penktokai
  • Pievos
  • Baubas
  • Night
  • The skys
  • Laiptai

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.