logo

MOVO

 

Movo

 

 

MOVO – tai bliuzroko kolektyvas iš Vilniaus, savo muzikoje maišantis šiuolaikinio roko ir septintojo dešimtmečio hipių muzikos skambesius. Ryškūs ir melodingi gitariniai rifai, bei lietuviški kūrinių tekstai – išskirtinis MOVO bruožas. 2013 m. balandį grupė išleido debiutinį savo albumą “Mano Aš”.

 

 

 

 

Band SOLITE

 

 

 

 

Grupė Solite įkurta 2010 metais Daugpilyje. Grupė kuria savo dainas anglų bei latvių kalbomis. Pirmieji grupės koncertai įvyko klube „Banzai „ Daugpilyje. Šiuo metu grupė yra koncertavusi daugelyje Latvijos miestų. Pirmasis išleistas grupės singlas „  I‘m gonna make it „ . 2014m. rugsėjo 21 d. grupė išleido pirmą savo muzikinį klipą. 2015m kovo 15 d. grupė išleido savo pirmąjį albumą.

2014 m. Roko grupių konkurse Daugpilyje užėmė pirmąją vietą, taip 2014 m. Viesitės mieste vykusiame festivalyje tarp 20 grupių užėmė 2 – ąją vietą.

 

 

 

 

Mindaugas Briedis

 

 

 

 

Grupė (Vilnius) suburta aplink poetą ir filosofijos daktarą Mindaugą Briedį, dabar nutolo nuo savo bardo tradicijos šaknų ir groja aštresnį indie-folk-roką. Tuo pačiu išliko dėmesys tekstų kokybei. Grupės muzikantai turi nemažą sceninę patirtį ankstesniuose arba lygiagrečiuose projektuose, muzika ir eilės orientuotos tiek į vyresnį, tiek ir į akademinį ir/ar alternatyvų jaunimą

 

 

 

 

Linchette Marcel

 

 

 

 

Tai post-grunge kolektyvas iš Vilniaus. Grupė susikūrė 2012 metais. Linchette Marcel siūlo savo klausytojams agresyvų ir tuo pačiu melodingą skambesį, romantiškas bei melancholiškas nuotaikas, neįpareigojančias abstrakcines psichodelines keliones. Linchette Marcel išsiskiria nuoširdžiais gyvais pasirodymais, garantuoja puikią nuotaiką sau ir klausytojams. Grupės nariai tvirtai tiki tuo ką daro, todėl koncertų metų nepalieka publikos abejingos.

 

 

 

 

Maze of Sound

 

 

 

Grupė „Maze Of Sound“ atvyks į Rokiškį iš Lenkijos. Ji buvo įkurta 2012 m., jos stilių galima klasifikuoti kaip progresyvųjį roką. „Maze Of Sound“ nesnaudžia ir jau spėjo išleisti albumą „Sunray“.  

 

 

 

 

The skys

 

 

 

 

The Skys yra pirmaujanti Lietuvos progresyvaus rook scenos grupė. Tai taip pat labiausiai pripažinta Lietuvos muzikos grupė užsienyje. Po dažnos grupės narių kaitos, šiuo metu grupę sudaro: Jonas Čiurlionis – gitara, vokalas; Božena Buinicka – klavišai, vokalas; Alex Liutvinskij – gitara; Justinas Tamaševičius – bosinė gitara; Ilja Molodcev – mušamieji.

 

 

 

 

BASI

 

 

 

Grupė BASI. 2012 m. vasarą, pasaulio pabaigos bei kitokių blogų pranašysčių proga, gimė grupė BASI, kai vokalistas, visų PANŲ meistras Karolis Kasperavičius, šalia Elektrėnų kultūros centro nusiavė savo dešinės kojos šlepetę („kroksą“, jeigu ką). Pamatę tą jo basą koją, grupės „prieteliai“ Tomas Chveduk („bumbačius“ bum bum), Edvardas Mikulis (klavišininkas ir šiaip dėl estetinio scenos vaizdo) ir Rokas Arciševskij (gitaros virtuozas, kuris greitai supyksta) nusprendė, kad tokiu epitetu vadins savo sambrūzdį.

 

 

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.